Bor. Dortmund | 1:0 | Paris SG |
|
||||||||
Ireland U15 | 1:3 | South Korea U15 | |||||||||
Italy U15 | 2:0 | Macedonia U15 | |||||||||
Czechia U15 | 1:5 | Wales U15 | |||||||||
Slovenia U15 | 9:10 on pens | Austria U15 | |||||||||
Humaitá | 0:1 | Porto Velho | |||||||||
Pachuca | 2:1 | América |
|
||||||||
EC Bahia | 1:0 | Criciúma EC | |||||||||
Operário-PR | 0:0 | Grêmio |
|
||||||||
Atlético-MG | 2:0 | Sport Recife | |||||||||
Sampaio-MA | 0:2 | Fluminense |
|
||||||||
Brusque | 0:1 | Atlético-GO |
|
||||||||
Sousa | 1:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
Ypiranga-RS | 2:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Smederevo 1924 | 0:0 | Macva | |||||||||
Radnicki Srem | 1:0 | Graficar | |||||||||
OFK Beograd | 3:0 | FK Indjija | |||||||||
Jedinstvo Ub | 2:1 | Tekstilac | |||||||||
Chornomorets | 1:4 | Shakhtar D. | |||||||||
Dynamo Kyiv | 3:0 | Veres Rivne | |||||||||
KMSK Deinze | 2:1 | Patro Eisden | |||||||||
Lommel SK | 1:0 | Zulte Waregem | |||||||||
IMT Belgrad | 5:2 | Radnik | |||||||||
Radnicki Nis | 2:0 | Vozdovac | |||||||||
Novi Pazar | 1:0 | Javor-Matis | |||||||||
Spartak | 1:1 | Zelez. Pancevo | |||||||||
FF Jaro II | 2:3 | Kristina | |||||||||
Frohnauer SC | 2:2 | Croatia Berlin | |||||||||
1.FC Sarstedt | 0:4 | TSV Wetschen | |||||||||
1.FC Wunstorf | 3:1 | HSC/BW Tündern | |||||||||
Halvestorf/H. | 2:2 | TuS Garbsen | |||||||||
VfL Bückeburg | 2:2 | Krähenwinkel | |||||||||
TSV Pattensen | 0:0 | VfR Evesen | |||||||||
FC Sulingen | 0:2 | FC Eldagsen | |||||||||
SV Mitterteich | postponed | SC Groß'lohe | |||||||||
1.FC Oberhaid | postponed | SV Vatan Spor | |||||||||
TSV Rantrum | 2:1 | RS Kiel | |||||||||
Husumer SV | 1:3 | TuS Rotenhof | |||||||||
TuS Holzkirchen | 1:1 | Hallbergmoos | |||||||||
Brandenburg. SC | 0:2 | Oranienburg | |||||||||
Petershagen-E. | 0:0 | 1.FC Frankfurt | |||||||||
F. Babelsberg | 1:3 | Pr. Eberswalde | |||||||||
SV Zehdenick | 1:5 | MSV Neuruppin | |||||||||
G. Schöneiche | 1:4 | Sachsenhausen | |||||||||
GW Ahrensfelde | 5:0 | GW Lübben | |||||||||
Sonnenhof-Gr. | 2:0 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
TSV Buch | 2:4 | VfR Aalen |
|
||||||||
Rielasingen | 1:4 | VfR Hausen | |||||||||
FC Teningen | 8:0 | FC 04 Singen | |||||||||
FC 08 Villingen II | 4:0 | SV Linx | |||||||||
Konstanz-W. | 1:3 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
SF Elzach-Yach | 1:1 | Freiburger FC | |||||||||
SC Pfullendorf | 0:0 | DJK Donauesch. | |||||||||
GW Siebenbäumen | 1:2 | Preetzer TSV | |||||||||
LSK Hansa | 0:1 | Ahlerstedt/Ott. | |||||||||
Hagen/Uthlede | 1:1 | MTV TB Lbg. | |||||||||
FC Worpswede | 0:9 | TuS Harsefeld | |||||||||
Güldenst. Stade | 3:0 | MTV Soltau | |||||||||
TuS Neetze | 1:0 | TSV Elstorf | |||||||||
Teutonia Uelzen | 1:1 | TSV Etelsen | |||||||||
Holthausen/B. | 3:1 | TV Dinklage | |||||||||
SC Melle 03 | 6:0 | BW Papenburg | |||||||||
SV Holdorf | 3:4 | TuS Esens | |||||||||
Vorw. Nordhorn | 0:2 | GW Mühlen | |||||||||
Vikt. Gesmold | 0:1 | Wilhelmshaven | |||||||||
VfR Fehlheim | 0:3 | Pars N-Isenburg | |||||||||
BW Dingden | 3:0 | SpVgg Steele | |||||||||
SGE Bedburg-Hau | 2:5 | 1.FC Lintfort | |||||||||
PSV Wesel | 5:2 | ESC Rellinghsn. | |||||||||
FSV Duisburg | 3:4 | VfB Speldorf | |||||||||
Buch. Flieden | 1:2 | SG Bad Soden | |||||||||
Torgelow-Ueck. | 1:2 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Kühlungsborn | 2:5 AET | Greifswalder FC | |||||||||
Estudiantes LP | 4:2 on pens | Boca Juniors |
|
||||||||
Philadelphia | 2:3 | Seattle | |||||||||
Jocoro | 1:4 | L.A. Firpo | |||||||||
Santa Tecla | 0:4 | ADI Metapán | |||||||||
CD Platense | 1:1 | CD Águila | |||||||||
CD Dragón | 3:1 | Once Deportivo | |||||||||
Fuerte SF | 1:2 | Limeño | |||||||||
Tigres FC | 0:0 | Bogotá FC | |||||||||
Real C. | 3:4 | Llaneros FC | |||||||||
Univ. de Vinto | 1:2 | CDSA Bulo | |||||||||
Sohar SC | 1:2 | Al-Nahda | |||||||||
Al-Batin | 0:1 | Al-Najma | |||||||||
Al-Jandal | 3:0 | Al-Orobah | |||||||||
Grindavík | 2:3 | Fjölnir | |||||||||
Central Coast | 2:0 | Adelaide United | |||||||||
Sydney FC II | 1:3 | St. George FA | |||||||||
Al-Nasr SC | 4:3 AET | Shabab Al-Ahli | |||||||||
I. de Barinas | 1:2 | Dep. La Guaira | |||||||||
UCV FC | 0:0 | Metropolitanos | |||||||||
FA Siauliai | 1:1 | Hegelmann | |||||||||
Zalgiris | 2:2 | Banga | |||||||||
FK Smorgon | 0:0 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Esperance | 1:1 | CS Sfaxien | |||||||||
Enppi SC | 0:1 | Pyramids FC | |||||||||
Ismaily | 1:2 | El Ahly | |||||||||
Gangwon FC | 2:4 | Pohang Steelers | |||||||||
Daegu FC | 1:2 | Ulsan HD | |||||||||
Incheon Utd. | 3:0 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Jeju United | 1:3 | Gwangju FC | |||||||||
Samgurali | 0:1 | Dinamo Batumi | |||||||||
FC Gagra | 2:0 | Kolkheti Poti | |||||||||
Aragvi Dusheti | 3:5 | FC Gareji | |||||||||
Sioni Bolnisi | 2:1 | Shturmi | |||||||||
Kolkheti Khobi | 1:1 | WIT Georgia | |||||||||
Rustavi | 4:1 | Dinamo II | |||||||||
FC Locomotive | 1:0 | Spaeri | |||||||||
Sezana U19 | 1:4 | NK Celje U19 | |||||||||
Sturm Graz | 2:1 | Rapid Vienna |
|
||||||||
FC UNA Strassen | 0:2 | Hesperange | |||||||||
US Mondorf | 0:2 | Pr. Niederkorn | |||||||||
Dynamo Moscow | 0:2 | Spartak Moscow | |||||||||
Kalju FC U19 | 3:2 | FC Olymp U19 | |||||||||
FCI Levadia | 1:0 | Paide | |||||||||
Kalev | 0:3 | FC Flora | |||||||||
Al-Nassr | 3:1 | Al-Khaleej | |||||||||
Glentoran | 0:3 | Coleraine | |||||||||
Crusaders | 3:1 | Carrick Rangers | |||||||||
Constitución | 1:1 | Quillón | |||||||||
Mézières | 0:0 | ASM Belfort | |||||||||
Fos-sur-Mer | 3:3 | St. Beaucairois | |||||||||
SK Slavia U19 | 1:3 | Z. Brno U19 | |||||||||
Povltavska FA | 0:5 | Slavia Prague B | |||||||||
CC Yatai | 1:1 | SZ Peng City | |||||||||
QD Hainiu | 0:5 | SH Port | |||||||||
CD Rongcheng | 2:2 | WH Three Towns | |||||||||
SH Shenhua | 4:0 | CZ Mighty Lions | |||||||||
GX PG Haliao | 1:0 | YN Yukun | |||||||||
Gedania Gdansk | 2:1 | Pogon II | |||||||||
Wikęd Luzino | 1:2 | Unia Swarzedz | |||||||||
Malmö FF | 5:2 on pens | Djurgården | |||||||||
Reading U18 | 3:2 | Aston Villa U18 | |||||||||
Leicester U18 | 1:5 | Fulham U18 | |||||||||
Leeds U18 | 1:2 | Wolves U18 | |||||||||
Ruzomberok | 1:0 | Spartak Trnava | |||||||||
TSV Havelse | 1:1 | Bremer SV | |||||||||
Eimsbütteler TV | 0:4 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
FC Coffrane | 2:2 | US Terre Sainte | |||||||||
FC Bassecourt | 4:1 | FC Muri | |||||||||
FC Linth 04 | 1:3 | SC YF Juventus | |||||||||
Deportivo Mixco | 1:0 | Antigua GFC | |||||||||
San Cristóbal | 1:2 | Atl. Vega Real | |||||||||
Atlántico | 1:1 | Delfines | |||||||||
Herediano | 1:1 | LD Alajuelense | |||||||||
Cartaginés | 0:2 | Pérez Zeledón | |||||||||
CDS Vida | 1:0 | Lobos UPNFM | |||||||||
Kirchheimer SC | 0:2 | TSV Rain/Lech | |||||||||
FC Pipinsried | 3:3 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
Ratingen 04/19 | 3:1 | FC Büderich | |||||||||
SV Sonsbeck | 7:1 | TVD Velbert | |||||||||
TSV Meerbusch | 5:4 | SC St. Tönis | |||||||||
Union Nettetal | 0:0 | 1.FC Kleve | |||||||||
Mülheimer FC | 2:4 | VfB Homberg | |||||||||
Blumenthaler SV | 7:1 | KSV Vatan Sport | |||||||||
Nordmark Satrup | 3:1 | Pr. Reinfeld | |||||||||
VfV Hildesheim | 0:4 | SSV Vorsfelde | |||||||||
Kickers Emden | 5:1 | BW Bornreihe | |||||||||
M'gladbach U19 | 3:0 | Duisburg U19 | |||||||||
SC Göfis | 3:1 | Admira Dornbirn | |||||||||
FC Egg | 4:0 | A. Lustenau II | |||||||||
Rotenberg | 7:0 | Höchst | |||||||||
FC Hard | 1:1 | Andelsbuch | |||||||||
SV Lochau | 1:1 | Alberschwende | |||||||||
Hörbranz | 1:3 | FC Lustenau | |||||||||
FC La Tour | 0:0 | FC Farvagny | |||||||||
FC Saint-Prex | 4:2 | Signal FC | |||||||||
FC Tavannes | 2:1 | SC Dornach | |||||||||
Perlen-Buchr. | 2:1 | Kickers Luzern | |||||||||
FC Dübendorf | 3:4 | FC Uster | |||||||||
FC Lachen | 4:1 | FC Bazenheid | |||||||||
Viktoria Berlin | 1:0 AET | Lichtenberg 47 | |||||||||
SV Sparta | 1:3 | TuS Makkabi | |||||||||
Pogon U19 | 1:0 | Cracovia U19 | |||||||||
Widzew U19 | 3:5 | Odra Opole U19 | |||||||||
SS Folgore | 0:0 | La Fiorita | |||||||||
Juvenes-Dogana | 4:2 | Tre Penne | |||||||||
Libertad FC | 2:3 | LDU Quito | |||||||||
Chacaritas FC | 2:0 | Leones d. Norte | |||||||||
Gualaceo SC | 0:4 | Guayaquil City | |||||||||
RFS | 2:1 | Auda | |||||||||
Metta | 1:1 | Valmiera | |||||||||
Tai Po | 2:1 | Sham Shui Po | |||||||||
Eastern | 2:1 | Kitchee | |||||||||
Hoi King | 3:2 | Shatin | |||||||||
Central Western | 2:1 | South China | |||||||||
Yau Tsim Mong | 2:0 | CFCSSHK | |||||||||
Wan Chai | 0:0 | Kwong Wah | |||||||||
Viettel FC | 7:5 on pens | PVF-CAND | |||||||||
Lyngby BK U19 | 1:3 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Bröndby IF U19 | 1:0 | Copenhagen U19 | |||||||||
AC Amager A U19 | 1:2 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Hearts of Oak | 0:1 | Accra Lions | |||||||||
FC Kempten | 2:1 | E. Karlsfeld | |||||||||
SC Aufkirchen | 2:0 | SC Olching | |||||||||
TSV Jetzendorf | 4:1 | VfB Durach | |||||||||
Bologna U19 | 2:1 | Milan U19 | |||||||||
ST Abstract | 5:0 | NN Youth | |||||||||
Lecce U18 | 3:1 | Roma U18 | |||||||||
Frosinone U18 | 1:4 | Torino U18 | |||||||||
Empoli U18 | 2:2 | Bologna U18 | |||||||||
Verona U18 | 0:2 | Parma U18 | |||||||||
Sampdoria U18 | 1:2 | Inter U18 | |||||||||
Fiorentina U18 | 1:2 | Lazio U18 | |||||||||
Shkendija | 3:2 | Brera Strumica | |||||||||
Gostivar | 2:0 | FC Shkupi | |||||||||
Tikves | 3:2 | Struga | |||||||||
Sileks | 0:1 | Rabotnicki | |||||||||
Makedonija | 0:2 | Voska Sport | |||||||||
Bregalnica Stip | 0:3 | Vardar | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
Balti | 0:1 | Petrocub | |||||||||
FC Sheriff | 1:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Havadar SC | 2:1 | Sanat Naft | |||||||||
Tractor | 0:0 | Esteghlal FC | |||||||||
Mes Rafsanjan | 1:1 | Gol Gohar | |||||||||
Zob Ahan | 0:2 | FC Nassaji M. | |||||||||
Esteghlal Khz. | 1:1 | Malavan | |||||||||
Aluminium Arak | 1:1 | Foolad | |||||||||
Persepolis | 0:0 | Sepahan | |||||||||
B. Dortmund U17 | 0:0 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 2:2 | Frankfurt U17 | |||||||||
UNAM Pumas U23 | 2:0 | Cruz Azul U23 | |||||||||
Puebla FC U23 | 0:2 | CF Pachuca U23 | |||||||||
Cape Town City | 0:2 | Orlando Pirates | |||||||||
Chippa United | 1:2 | Moroka Swallows | |||||||||
Stellenbosch FC | 3:0 | Golden Arrows | |||||||||
Royal AM | 0:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match